Merakla beklenen Guardiola Belgeseli, beIN CONNECT’te!

Merakla beklenen Guardiola Belgeseli, beIN CONNECT’te!
Son yıllarda futbola farklı bir kimlik kazandıran Pep Guardiola’nın Barcelona takımının başında yaşadıklarının anlatıldığı ‘Guardiola'nın Barça'sı’ beIN CONNECT’te.

İz bırakan futbolculuk macerasının ardından Barcelona ile başlayan teknik direktörlük kariyerinde kırılmadık rekor bırakmayan Pep Guardiola, alışılagelmiş oyun anlayışının dışına çıkması ve tüm dünyanın hayranlıkla izlediği takımlar oluşturmasıyla adını futbol tarihine şimdiden altın harflerle yazdırmayı başardı.

Spor dünyasında yeni dönemin en önemli isimlerinden birisi olarak gösterilen Guardiola’nın 2008 yılında başlayan Barcelona günlerini anlatan ‘Guardiola'nın Barça'sı’, sporseverleri tam anlamıyla ekrana bağlayacak. 2010-2011 sezonunda ‘Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi takımı’ unvanını kazanmalarından Lionel Messi’nin A takıma çıktığı günlere, Real Madrid ile aralarındaki ezeli rekabetten, futbolcu olarak uzun yıllar hizmet ettiği kulübüne teknik direktör olarak dönmesine kadar birçok özel anın anlatıldığı bu nefes kesen belgesel, Guardiola’nın hiç bilinmeyen yönlerini de gün ışığına çıkarıyor.

Guardiola dilediğin zaman parmaklarının ucunda

Sporseverlerin merakla beklediği ‘Guardiola'nın Barça'sı’ belgeselini beIN CONNECT üzerinden dilediğiniz zaman ya da Digiturk 13 no’lu beIN MOVIES STARS kanalında kusursuz ses ve görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER