CBS'in 2020-2021 sezonundaki üç yeni dizisi belli oldu: The Equalizer, Clarice & B Positive.

CBS'in 2020-2021 sezonundaki üç yeni dizisi belli oldu: The Equalizer, Clarice & B Positive.
CBS, gelecek sezon ekrana getireceği yeni dizileri duyurmaya başladı. The Equalizer, Clarice ve B Positive.kanaldan resmi onayı aldı.

* The Equalizer: 1985-89 arası yayınlanan aynı isimli suç dramasının modern versiyonu olarak ekrana gelecek. Diziden uyarlama 2014 yapımı filmin başrolünde Denzel Washington yer alıyor. Ancak dizinin hikayesi kadın karakter odaklı hazırlanıyor ve başrolde Queen Latifah yer alıyor. Latifah, olağanüstü yetenekleri ve gizemli bir geçmişi olan, yardım isteyecek kimsesi olmayanlara el uzatan Robyn isimli bir karakteri canlandıracak. Kadroda Chris Noth, Lorraine Toussaint, Tory Kittles, Liza Lapira ve Laya DeLeon Hayes de yer alıyor.

* Clarice: Kuzuların Sessizliği filminde Jodie Foster'ın canlandırdığı Clarice Starling'in filmden bir yıl sonraki hayatını konu alacak. İşe geri dönen Clarice, hem seri katillerle hem de Washington'daki politik işleyişle uğraşacak. Başrolde Rebecca Breeds (The Originals) yer alıyor. Kadroda Kal Penn, Nick Sandow, Michael Cudlitz, Lucca De Oliveira ve Devyn de bulunuyor.

* B Positive: Yeni boşanmış bir baba olan Drew'un yeni bir böbreğe ihtiyacı olur. Üstelik bunu yıllar öncesinden tanıdığı Gina'da bulur ve yolları yeniden kesişince aralarında beklenmedik bir bağ kurulur. Bu durum ikisinin de hayatını değiştirir. 

CBS'in pek çok başarılı komedisinde imzası olan Chuck Lorre'nin hazırladığı komedinin başrollerini Thomas Middleditch (Silicon Valley) ve Annaleigh Ashford (Masters of Sex) paylaşıyor. Kadroda Kether Donohue (You’re the Worst) ve Sara Rue (Less Than Perfect) de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER