Disney+'tan National Treasure ve Just Beyond'un dizi uyarlamaları geliyor

Disney+'tan National Treasure ve Just Beyond'un dizi uyarlamaları geliyor
Disney+'tan iki yeni dizi uyarlaması geliyor.

Nicolas Cage'in başrolünde yer aldığı National Treasure film serisinden uyarlanacak yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı. Film serisinin yapımcısı Jerry Bruckheimer dizi projesinde de yapımcı olarak yer alıyor. Ayrıca yeni filmin hazırlıkları da devam ediyor.

Kadrosunda Diane Kruger, Justin Bartha, Jon Voight ve Harvey Keitel‘i de bulunduran serinin ilk filmi 2004'te vizyona girdi. Cage, Amerikan tarihi eserlerinde bulunan ipuçlarıyla uzun süredir kayıp olan bir hazineyi arayan tarihçi ve kriptolog Benjamin Gates'i canlandırıyor. 2007’de serinin yeni filmi National Treasure: Book of Secrets vizyona geldi. İki film, 230 milyon dolarlık bütçeyle 800 milyon doların üzerinde hasılat yaptı.

Jon Turtletaub'un yönetmen olarak yer aldığı filmin senaryosunu Chris Bremner kaleme aldı. Yeni filmin benzer kadroyla ekrana gelmesi, dizinin ise "genç" bir kadroyla çekilmesi bekleniyor.

R.L. Stine'ın hazırladığı çizgi roman serisi Just Beyond'un da dizi uyarlaması geliyor. Sezonu 8 bölüm sürecek diziyi Seth Grahame-Smith (Pride and Prejudice and Zombies) yazacak. KatzSmith Productions yapımını üstlendi. Korku komedisi türündeki antoloji dizisi 2021'de ekranda olacak. Dizinin her bölümünde farklı bir hikayenin anlatılması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER