Carrie Coon, HBO'nun The Gilded Age dizisinin kadrosuna katıldı

Carrie Coon, HBO'nun The Gilded Age dizisinin kadrosuna katıldı
Carrie Coon, HBO'nun The Gilded Age dizisinin kadrosuna katıldı.

Downton Abbey'in yaratıcısı olarak bilinen Julian Fellowes'in hazırladığı projenin kadrosunda Christine Baranski, Cynthia Nixon, Morgan Spector, Denée Benton, Louisa Jacobson, Taissa Farmiga, Blake Ritson, Simon Jones, Harry Richardson, Thomas Cocquerel ve Jack Gilpin de yer alıyor. 

Dönem draması olan The Gilded Age'in hikayesi 1880'lerde New York'ta geçecek ve sezonu 10 bölüm sürecek. Ailesini kaybeden Marian Brook, New York’ta muhafazakâr bir hayat süren teyzesinin yanına yerleşir. Zengin komşularının göz kamaştırıcı hayatı onu alışık olmadığı yeni bir toplumun içine ve kurallara dahil eder.

Coon, orta sınıfa mensup Bertha Russell'ı oynayacak. İç güdülerini takip ederek finansal anlamda zeki bir adam olan George'la evlenen Bertha'nın amacı parasını kullanarak sosyeteye dahil olmak. Oyuncu, daha önce kadroda yer alan Amanda Peet'in yerine dahil oldu. Koronavirüs nedeniyle pek çok projenin çekim takviminde değişiklik yaşandı ve bu nedenle Peet takvimindeki çakışma sonrası diziden ayrıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER