La Casa De Papel'in yaratıcısı Álex Pina imzalı White Lines 15 Mayıs'ta Netflix'te!

La Casa De Papel'in yaratıcısı Álex Pina imzalı White Lines 15 Mayıs'ta Netflix'te!
La Casa De Papel'in yaratıcısı Álex Pina imzalı White Lines 15 Mayıs'ta Netflix'te başlıyor. Dizinin yayın tarihi tanıtımı eşliğinde duyuruldu. Sezonu 10 bölümden oluşuyor.

Manchester'lı efsanevi bir DJ'in İbiza'da gizemli bir şekilde kaybolur. Kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi bu olayın perde arkasını öğrenmek üzere bu güzel İspanyol adasına geri döner. Kardeşini bulmak adına yaptığı tüm araştırmalar bir yandan da onu herkesin hayatını yaşadığı bu adada kendi karakterinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeye zorlayan ve heyecan verici dans kulüpleri ve yalanlarla dolu dünyaya bir yolculuğa çıkarır.

Başrollerinde Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) yer aldığı dizinin yönetmen kadrosunda Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER