J.J. Abrams'tan HBO Max'e üç yeni dizi geliyor: Duster, Overlook & Justice League Dark

J.J. Abrams'tan HBO Max'e üç yeni dizi geliyor: Duster, Overlook & Justice League Dark
Ünlü yapımcı, yönetmen ve senarist J.J. Abrams'tan HBO Max'e üç yeni dizi geliyor.

* Duster: Abrams ve LaToya Morgan (The Walking Dead, Parenthood) senaryoyu kaleme alacaklar. 1970'li yıllarda güneybatıda gün geçtikçe büyüyen, tehlikeli ve berbat bir suç çetesi için şoför olarak çalışan bir adamın hikayesi anlatılacak.

* Overlook: Stephen King'in The Shining romanında ve roman uyarlaması filmde kullanılan ünlü otelin merkezde olduğu bir proje olacak. Otelde yaşanan korkunç hikayeler ekrana gelecek ve sezonu 10 bölüm sürecek.

King'in eserleriyle aynı evrende geçen Castle Rock dizisini hazırlayan ekipte olan Dustin Thomason ve Scott Brown yapımcılar arasında yer alıyor.

* İsimsiz Justice League Dark projesi: DC Comics'in Justice League Dark evreninde geçen bir dizi olacak. Şu an için hangi karakterlerin kullanılacağı ve diğer detaylar bilinmiyor.

Evrende Zatanna, Deadman, Swamp Thing ve John Constantine gibi karakterler yer alıyor. Hatta DC Comics'in online platformu DC Universe'te Swamp Thing dizisi yapıldı, ancak ilk sezonunun ardından maddi sebeplerden iptal oldu. NBC'de ekrana gelen tek sezonluk dizisi olan Constantine karakteri ise daha sonra The CW'daki DC Comics evrenine dahil oldu ve Legends of Tomorrow'da ekrana geliyor.

J.J. Abrams'ın yapım şirketi Bad Robot, Eylül 2019'da Warner Media ile beş yıllığına 250 milyon dolarlık özel bir içerik anlaşması imzaladı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER