HBO'nun yeni draması Perry Mason 21 Haziran'da başlıyor

HBO'nun yeni draması Perry Mason 21 Haziran'da başlıyor
HBO'nun Matthew Rhys'li yeni draması Perry Mason 21 Haziran'da başlıyor 

Hikayesi 1932 yılının Los Angeles'ında geçen dizide kıt kanaat geçinen bir özel dedektif olan Perry (Matthew Rhys), savaş anılarıyla ve bozulmuş bir evlilikle mücadele etmektedir. Bir çocuk kaçırma davası önüne geldiğinde araştırması onu şehrin perde arkasındaki gerçeklere götürür. 

Dizinin kadrosundaki isimlerden Tatiana Maslany (Orphan Black), Rahibe Alice karakterini canlandıracak. Radiant Assembly of God isimli güçlü bir topluluğu yöneten Alice, konuşmaları sayesinde elde ettiği gücü sadece kendi kafasına uygun planlar için kullanan bir kadın. John Lithgow kariyerinde iyi bir noktada olmayan avukat Elias Birchard'ı canlandıracak. Elias, Perry için akıl hocası ve baba figürü olarak öne çıkıyor. Perry Mason'ın kadrosunda Justin Kirk, Jedediah Jenk, Drew Walton ve Heather Shields de yer alıyor.

Robert Downey Jr.'ın yapım şirketi Team Downey'in yapımcılığını üstlendiği dizide Joe Horacek, Rolin Jones ve Ron Fitzgerald birlikte yürütücü yapımcılık ve showrunnerlık görevlerini üstlendiler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER