Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Nisan 2020

Netflix Türkiye'de Bu Ay Neler Var? | Nisan 2020
Netflix, nisan ayında da pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği izleyiciyle buluşturmaya devam edecek. Platformun  orijinal yapımlarına aşağıdan ulaşabilir, lisanslı içerikleri gelecek sayfada bulabilirsiniz.NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Aşk 101 (24/04/2020)
1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,  okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar.

Nailed it!: 4.Sezon (01/04/2020)
Sevdiğiniz sunucular ve iştahınızı kabartan karmaşalarla "Nailed It!" mutfaklarına tekrar hoş geldiniz. Burada herkes ama hakikaten herkes kazanabilir.

La Casa de Papel: 4.Sezon  (03/04/2020)
Profesör'ün planı açığa çıkarken hayatları tehlikede altında olan soyguncular, İspanya Merkez Bankası'nın hem içindeki hem de dışındaki düşmanları savuşturmak zorunda kalır. 

Brews Brothers (10/04/2020) 
Birbirine yabancılaşmış bu iki erkek kardeş, bira yapımı hakkındaki her şeyi biliyor. Keşke aile olmak hakkında da bir fikirleri olsaydı.

The Midnight Gospel (20/04/2020) 
"Duncan Trussell Family Hour" podcast yayınındaki röportajları kullanan bu animasyon dizisi, hayatın anlamını arayan bir uzay yayıncısının öyküsünü aktarıyor.

La Casa de las Flores  (23/04/2020) 
Meksika'da yaşayan zengin ve sırlarla dolu bir aileyi konu alan kara komedi 3. sezonuyla geri dönüyor.

Absürt Gezegen (22/04/2020)
Bir dizi sıra dışı yaratığın ve bizzat Tabiat Ana'nın ağzından anlatılan bu eğlenceli bilim dizisi, Dünya'nın en olağanüstü hayvanlarının yaşamlarını inceliyor.

After Life: 2.Sezon (24/04/2020)
Yeni sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony (Ricky Gervais), çevresindekiler için daha iyi bir arkadaş olmaya çalışır. Karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar, yerel gazetenin kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıyla iyice yoğunlaşır. Kentteki yerel amatör tiyatro oyunu herkesin keyfini yerine getirmeye yetecek midir?

Never Have I Ever (27/04/2020)
Hindistan göçmeni Amerikalı modern bir genç kızın yaşamını anlatan ve Mindy Kaling'in kendi çocukluğundan esinlenen yetişkinliğe geçiş konulu komedi dizisi.

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

La Casa de Papel: Fenomen (03/04/2020)
"La Casa De Papel"in başarı öyküsünü konu alan film, dizinin kahramanları profesör ve sevimli hırsızların nasıl dünyayı kasıp kavurduklarını anlatıyor.

Coffee & Kareem (03/04/2020)
Kurallara bağlı Detroitli dedektif Coffee, kız arkadaşının sorunlu oğluyla yakınlık kurmaya çalışırken bir suç komplosunu ortaya çıkarınca belaya sebep olur.

Toprak ve Kan (17/04/2020)
Ardenler'de eski mahkûmları ve genç suçluları çalıştırdığı bir kereste fabrikasını yıllardır başarıyla işleten Said'in davetsiz bir misafiri vardır: bir kartel.

Sergio (17/04/2020) 
Gerçek bir hikayeden uyarlanan Sergio, üst düzey Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun (Wagner Moura) sakin bir hayat kurmadan önce Bağdat’ta üstlendiği son görevi ve ardından gelişen olayları konu alıyor.

Extraction (24/04/2020)
Kiralık asker Tyler Rake, bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarmak üzere tutulur. Bu görev hem Tyler'ın hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirir.

Dangerous Lies (30/04/2020) 
Parasız bir bakıcı, beklenmedik şekilde hastasının mirasına konar. Ancak yeni servetinin etrafındaki karanlık sırlar, onu bir aldatmaca ve tehlike yumağının içine çeker.

NETFLIX ORİJİNAL ÇOCUK & AİLE

The Big Show: 1. Sezon (06/04/2020)
Eski WWE güreşçisi Big Show, ringe çıktığı günleri arkasında bıraktı. Şimdi ise daha zorlu bir göreve hazırdır: eşiyle birlikte Florida'da üç kız yetiştirmek.

Dünya Üzerindeki Son Çocuklar: 2. Kitap  (17/04/2020) 
Jack, June, Quint ve Dirk kayıp zombileri bulmak, kasabalarına yeniden sahip çıkmak ve belki de havalı tipler arasında nihayet yerlerini almak üzere harekete geçer.

Willoughbys Ailesi (22/04/2020)
Bencil ebeveynleri tarafından terk edilen Willoughby kardeşler, yeni ve modern bir aile kurmak için modası geçmiş değerlerini günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmek zorunda kalır.  Newbery Ödüllü yazar Lois Lowry'nin kitabından uyarlanan filmin başrollerinde Ricky Gervais, Maya Rudolph, Will Forte, Martin Short, Alessia Cara ve Jane Krakowski yer alıyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELİ

Masumiyet Dosyaları  (15/04/2020)
Masumiyet Projesi, haksız mahkûmiyetlerin ardındaki bir dizi yanlış adımı ve aldatmacayı açığa çıkarırken kurbanların ve sanıkların uğradığı adaletsizliği de ifşa ediyor.

Cinayetten Affa: Cyntoia Brown’un Hikayesi  (29/04/2020) 
16 yaşındaki Cyntoia Brown ömür boyu hapse mahkûm edildikten sonra geçmişi, fizyolojisi ve bizzat yasa hakkındaki sorular, onun suçluluğunun sorgulanmasına yol açar.

NETFLIX ORİJİNAL ANİME

Hi Score Girl: 2. Sezon (09/04/2020)
Atari salonunda dövüş oyunları oynayarak liseye kadar gelmeyi başardılar. Şimdi Haruo, Akira ve arkadaşları, son seviyeleriyle karşılaşıyor.

Drifting Dragons (30/04/2020) 
Uçan gemi Quin Zaza'nın mürettebatı ava çıkarken menüde ejderhalar vardır. Eğer başaramazlarsa boş midelerinden çok daha büyük dertler onları beklemektedir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER