Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın tanıtımı yayınlandı

Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın tanıtımı yayınlandı
Penny Dreadful'un uzantı dizisi City of Angel'ın tanıtımı yayınlandı. Dizi, 26 Nisan'da Showtime kanalında başlıyor. 

2014-2016 arasında ekranda olan dramanın uzantı dizisini Penny Dreaful'u da yaratan John Logan hazırladı ve Michael Aguilar'la (Kidding) çalıştı. Yeni dizide eski dizinin izinden gidildi ve benzer bir dünyayla geri dönülecek.

City of Angels'ın hikayesi 1938'de Los Angeles'da geçiyor. Meksika-Amerika karışımı bir hikayesi olan dizide Tanrı'nın tarafında olanlar ve şeytanın tarafında olanların arasındaki anlaşmazlıklar anlatılacak. Doğaüstünün ve gerçekliğin karışımı olarak ekrana gelecek dizide yeni mitler ve ahlaki ikilemler tarihsel bir hikaye eşliğinde ekrana gelecek. Bir cinayetin derinden şehri derinden sarstığı bu zamanda Dedektif Tiago Vega gerçeğin peşine düşecek.

Projenin geniş kadrosunda yer alan bazı isimler şöyle: Rory Kinnear, Daniel Zovatto, Natalie Dormer, Dominic Sherwood, Nathan Lane, Michael Gladis, Piper Perabo, Lorenza Izzo, Adam Rodriguez, Thomas Kretschmann, Kerry Bishé, Ethan Peck, Adriana Barraza, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Amy Madigan, Brent Spiner, Lin Shaye, Hudson West, Julian Hilliard.

Penny Dreadful: City of Angels'ın ilk teaser tanıtımı ocak ayında yayınlandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER