Apple TV+ dizilerinden Truth Be Told 2. sezon onayını aldı

Apple TV+ dizilerinden Truth Be Told 2. sezon onayını aldı
Apple'ın yeni online platformu Apple TV+'ta yayınlanan Truth Be Told dizisi ikinci sezon onayını aldı. Dizinin sekiz bölüm süren ilk sezonu 6 Aralık'ta başlamıştı.

Reese Witherspoon'un yapımcılığını, Octavia Spencer'ın (The Help, Hidden Figures) başrolünü üstlendiği dizi Kathleen Barber'in gerçek suç konulu romanına dayanıyor ve Amerika'nın suç podcastlerine olan takıntısına bakış atıyor. Antoloji özelliğindeki projenin gelecek sezonunda Spencer'ın canlandırdığı Poppy Parnell karakteri yeni bir olayı araştırmaya başlayacak.

İlk sezonda kendisinin de aşina olduğu eski bir cinayet davasını yeniden gündeme getirerek araştırmaya koyulan Poppy, bu sırada olup bitenleri kendisinin hazırladığı podcast ile ülkeye duyurdu.

Tramble Spellman'ın (The Good Wife, Justified) senaryosunu yazdığı dramanın ilk sezonunda Lizzy Caplan (Masters of Sex), Aaron Paul (Breaking Bad), Ron Cephas Jones (This Is Us), Elizabeth Perkins (Sharp Objects), Mekhi Phifer (ER, Frequency), Tracie Thoms (9-1-1), Haneefah Wood (One Day at a Time) ve Michael Beach (The 100) gibi isimler yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER