Hande Subaşı ve Hakan Bilgin, Sevmekten Öldü Desinler oyununu Bir DALİ Muhabbet'e anlattı!

Hande Subaşı ve Hakan Bilgin, Sevmekten Öldü Desinler oyununu Bir DALİ Muhabbet'e anlattı!
YouTube kanalında sanatseverlerin karşınsa çıkan Deniz Ali Tatar’ın sunduğu “Bir DALİ Muhabbet” in yeni bölümüne, başarılı oyuncular Hande Subaşı ve Hakan Bilgin konuk oldular.
 
“Sevmekten Öldü Desinler” oyunuyla sahnelerde izleyenlerle buluşan başarılı oyuncular Hande Subaşı ve Hakan Bilgin, oyuna dair merak edilenler Bir DALİ Muhabbet’te anlattı.
 
İstanbul'un kenar mahallerinden pavyon ışıklarına uzanan, özlediğimiz bir masalı anlatan oyuna dair oyunda ‘Gönül’ karakterine hayat veren Hande Subaşı; oyunun hikayesi klişelerle dolu olsa da müzikal olmasının kendisini heyecanlandırdığından bahsediyor. ‘Mustafa’ yı canlandıran Hakan Bilgin ise seyircinin; oyunda 5 farklı hayat hikâyesinin olduğundan ve bu hikâyelerin haklı-haksızlığından emin olunamayıp, hayattaki ‘kader’e karşı mücadelelilere tanık olduğundan söz ediyor.

“Barış Manço’nun ağabeyim olmasını isterdim…”
Programın ‘farklı sorular’ köşesinde Hakan Bilgin, küçüklüğünde Barı Manço’nun ağabeyi olmasını istediğini söylüyor. Hande Subaşı ise ‘She-ra’ karakterini küçükken çok sevdiğinden bahsediyor.
 
Netflix’te senaryosu başarılı hikayeleri takip ettiğinden bahseden Hakan Bilgin, “Menajerimi Arayın!” dizisinden etkineldniğni sözlerine ekliyor. “İki şıkta ‘SEN’” köşesinde de Subaşı ve Bilgin, şıklar arasında seçim sırasında odlukça zorlanıyorlar!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER