Ryan Phillippe ve Katheryn Winnick, The Big Sky dizisinin kadrosuna dahil oldular

Ryan Phillippe ve Katheryn Winnick, The Big Sky dizisinin kadrosuna dahil oldular
Ryan Phillippe ve Katheryn Winnick, The Big Sky dizisinin kadrosuna dahil oldular. Gelecek sezon ABC kanalında yayınlanacak olan drama dizisini usta senarist David E. Kelley hazırlıyor.

Bölümlük konulara odaklanacak polisiye dizide özel dedektif Cassie Dewell, eski polis Jenny Hoyt ile bir kamyon şoförü tarafından kaçırılan iki kız kardeşi aramak için iş birliği yapar. Ama bölgede kaçırılan başka kişilerin olduğunu da fark ederler ve başka bir kadın kaçırılmadan katili bulmak için zamana karşı yarışırlar.

Final sezonu devam eden Vikings dizisiyle ekranda olan Winnick, bahsi geçen Jenny'yi canlandıracak. Phillippe (Shooter, Secrets and Lies) ise Montana'da özel dedektiflik yapan Cody Hoyt'u oynayacak. Cody, Jenny'nin ayrılsa da hala evli olduğu eşi. Projenin kadrosunda John Carroll Lynch ve Dedee Pfeiffer de yer alıyor.

The Big Sky, C.J. Box'ın kitabı The Highway'den uyarlanacak. Kelley senarist ve yürütücü yapımcı olarak görev alacak. A+E Studios ve 20th Century FoxTelevision de yapımını üstlendi. David E. Kelley, yakında HBO'da yayınlanacak Nicole Kidman'lı The Undoing dizisini de hazırladı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER