Yellowstone dizisi 4. sezon onayını aldı

Yellowstone dizisi 4. sezon onayını aldı
Amerika'nın kablolu kanallarından Paramount Network'te yayınlanan Yellowstone, kanaldan 4. sezon onayını aldı. Dizi, böylece üçüncü sezon başlamadan gelecek sezonunu garantiledi. Üçüncü sezon gelecek yaz ekranda olacak.

Sezonda Josh Holloway (Lost, Colony) de yer alıyor. Aktörün canlandıracağı Roarke Carter, kendince planları olan yakışıklı ve çekici bir yatırım fonu yöneticisi olarak tanıtıldı. Kevin Costner'ın başrolde olduğu projenin üçüncü sezonu 10 bölüm sürecek.

Elde ettiği reyting oranıyla geçtiğimiz yaz A.B.D.'deki kablolu kanalların en çok izlenen dizisi olan Yellowstone'un senaryosunu ve yapımcılığını Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan (Hell Or High Water, Sicario) üstlendi. Hatta Sheridan, onay öncesi ViacomCBS şirketiyle sekiz basamak değerinde yeni bir içerik anlaşmasına imza attı. Anlaşma birden fazla projeyi ve yayıncıyı kapsıyor. ViacomCBS'in bünyesinde MTV, Comedy Central, Paramount Network, Smithsonian Channel, VH1, Pop, CMT, TV Land ve Logo gibi kanalların yanı sıra çeşitli film stüdyoları bulunuyor.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılıyor.

Kadrosundaki Luke Grimes, John'un eski asker oğluna; Wes Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğluna; Kelly Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızına ve Cole Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat veriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER