Paul Rudd ve Will Ferrell, The Shrink Next Door dizisinin başrollerini üstlendiler

Paul Rudd ve Will Ferrell, The Shrink Next Door dizisinin başrollerini üstlendiler
Paul Rudd ve Will Ferrell, The Shrink Next Door dizisinin başrollerini üstlendiler.

Aynı isimli podcastten uyarlanacak kara mizah komedi dizisinin hikayesi gerçek olaylardan esinleniyor. Podcastte hastalarıyla ilişkisini kendi kazancı için kötüye kullandığı iddia edilen bir doktor anlatılıyor. Tanınmış isimlerin psikiyatristi Dr. Isaac “Ike” Herschkopf (Rudd) ve uzun zamandır hastası olan Martin “Marty” Markowitz (Ferrell) arasındaki ilişki normal bir doktor-hasta dinamiği olarak başlasa da gün geçtikçe tuhaflaşıyor. Ike, yavaş yavaş Marty’nin hayatını ele geçirmeye başlıyor. Hatta Marty’nin evine taşınıp aile işini devralıyor.

Michael Showalter, dizinin bölümlerini yönetecek, Georgia Pritchett ise senaryoyu kaleme alacak. İki isim birlikte yapımcı olarak da görev alacak. Media Rights Capital (MRC) de dizinin yapım şirketi. Mayıs 2019'da yayınlanan podcasti hazırlayan gazeteci Joe Nocera de yapımcılardan bir diğeri. Hatta Nocera, bahsi geçen doktorun gerçek hayatta yan komşusu ve onunla ilgili araştırma yaparak gerçekleri ortaya çıkaran kişi.

The Shrink Next Door'un henüz yayıncısı belli değil. Ancak online platformlardan birisinde veya kablolu kanallarda yayınlanması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER