46. Pantene Altın Kelebek öncesi Demet Özdemir, Yıldızı Parlayanlar ile buluştu!

46. Pantene Altın Kelebek öncesi Demet Özdemir, Yıldızı Parlayanlar ile buluştu!
En iyilerin günü Pantene Altın Kelebek için geri sayım tüm hızıyla devam ederken Pantene Marka Elçisi Demet Özdemir, bu yılın Yıldızı Parlayanlar’ı Alina Boz ve İlayda Alişan ile Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki’nin stüdyosunda buluşarak ödül gecesi ‘’Gün benim günüm!’’ dedirtecek hazırlıklarını hızlandırdılar.

Tüm yılın heyecanla beklenen, en görkemli gecesi 46. Pantene Altın Kelebek için heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl ‘’Gün benim günüm!’’ konsepti ile gerçekleşecek tören öncesi hazırlıklarını hızlandıran Pantene Marka Elçisi Demet Özdemir, gecede en iyi hallerini yansıtarak, içlerini gücü ortaya çıkarmak için Pantene Yıldızı Parlayanlar ile buluştu.

Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki, Demet Özdemir ile bu yılın Pantene Yıldızı Parlayan isimleri Alina Boz ve İlayda Alişan’ı Nişantaşı’ndaki stüdyosunda ağırlayarak bu özel gecede harika enerjileriyle, en iyi görünüme ulaşabilmeleri için saç bakım önerilerini paylaştı.

Eğlenceli geçen gün boyunca, Demet Özdemir ve genç yıldızlar tören öncesi yaşadıkları heyecanı sosyal medya hesaplarında yayımladıkları içeriklerle dile getirdiler. Pantene Marka Elçisi Demet Özdemir ile kimyalarının örtüştüğünü belirten Yıldızı Parlayanlar bu keyifli buluşmada Önder Tiryaki’den aldıkları öneriler ile özel gece için saç modellerine karar verdiler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER