Keegan Allen, The CW'nun yeni dizisi Walker, Texas Ranger'ın kadrosunda

Keegan Allen, The CW'nun yeni dizisi Walker, Texas Ranger'ın kadrosunda
The CW'nun gelecek sezondaki yeni dizilerinden Walker, Texas Ranger'ın kadrosuna Keegan Allen katıldı. Başrolünde Supernatural'ın yıldızı Jared Padalecki'nin olduğu dizi, Ocak ayında resmi onayı almıştı.

Walker, Texas Ranger 1993-2001 yılları arasında yayınlanan aynı isimli dizinin modern uyarlaması. CBS kanalında ekrana gelen yapım dokuz sezon boyunca ekranda kaldı ve 196 bölüm sürdü. Başrolünde Chuck Norris yer aldı. Norris, tüm Teksas’ta ortağıyla suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırdı. Padalecki de benzer bir karaktere hayat verecek.

İki çocuk babası dul bir adam olan Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra sonra Austin’deki evine döner. Ancak halen yapacak çok işi olduğunu fark eder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri Walker'ın yeni ortağı olur.  Bahsi geçen karakteri Lindsey Morgan canlandıracak. Keegan Allen ise Cordell'in kardeşi Liam Walker'a hayat verecek. Eşcinsel bir muhafazakar olan Liam, savcı yardımcılığına yeniatanıyor. Abisi yokken çocuklarına kol kanat geren Liam, aynı zamanda ailesinin yükünün çoğunu da üstlenen bir adam.

Walker'ın senaryosunu Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human) üstlendi. Padalecki başrolün yanı sıra yürütücü yapımcı olarak da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER