En sevilen çizgi filmlerin yeni bölümleri Şubat ayında Nickelodeon’da!

En sevilen çizgi filmlerin yeni bölümleri Şubat ayında Nickelodeon’da!
Dünyanın bir numaralı çocuk eğlence TV kanalı markası Nickelodeon, en sevilen çizgi filmlerden SüngerBob, Ninja Kaplumbağalar ve Paw Patrol’un yeni bölümlerini Şubat ayında sevenleriyle buluşturuyor.

Bünyesinde MTV, Paramount Network gibi kanalları bulunduran dünyaca ünlü yayın kuruluşu ViacomCBS’in çocuk ve gençlere yönelik kanalı Nickelodeon, içinizi ısıtmaya ve evinize neşe katmaya geliyor.

SüngerBob’un Birbirinden Eğlenceli Yeni Bölümleri Nickelodeon’da!
Okyanusun derinliklerinde Bikini Bottom adlı sualtı kasabasında yaşayan SüngerBob’un maceraları eğlenceli yeni bölümleri ile devam ediyor. SüngerBob, arkadaşı Patrick ile birlikte, en çılgın maceralara yelken açıyor. SüngerBob Kare Pantolon’un yeni bölümleri 10 Şubat – 14 Şubat arası hafta içi her gün 17:40’ta Nickelodeon’da.

SüngerBob’un en iyi yılı kutlamaları kapsamında “Gelmiş Geçmiş En Yakın Arkadaşlar Maratonu” izleyicilerle buluşuyor!
SüngerBob ve Patrick doğduklarından beri en yakın arkadaşlar! Patrick, çizgi film başladığından beri birçok kez SüngerBob ile arasını bozacak şeyle yapmış olsa da onlar her zaman en yakın arkadaşlar olarak birbirlerine dönmeyi başardılar. Siz de 29 Şubat saat 13:00’de yayınlanacak olan ve sadece bir tekrarı olan bu çok özel bölümü kaçırmayın. Gelin SüngerBob’un en iyi yılında, Patrick ile olan arkadaşlıklarını “Gelmiş Geçmiş En Yakın Arkadaşlar” özel bölümü ile beraber kutlayalım! Bölümün tekrarı 01 Mart, Pazar günü saat 16:30’da yayınlanacak.

Ninja Kaplumbağaların yükselişi yeni maceralarıyla sizinle!
Genç mutant ninja kaplumbağalar, New York'un kahramanları olarak geri döndüler. Ayrıca bu kez müthiş yeni güçleri var ve sizi gülmekten kırıp geçirecekler. Efsanevi kardeşlere katılın - Ralph, Leo, Donnie ve Mikey - bu ninjalar yeni silahları ve güçlerini deneyimlerken, değişik mutantlarla savaşacak ve New York'un altında gizli bir şehir keşfedecekler. Tüm bunları yaparken karakterlerimiz, favori pizzalarına zaman ayırmayı da ihmal etmiyorlar. Yeni bölümler için, 9 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında her Pazar, 15:40’da ekran başında olmayı unutmayın.

Paw Petrol çok özel bölümleriyle geliyor
10 yaşındaki Ryder’ın önderliğinde, cesur ve azimli, henüz eğitim alma aşamasında olan kurtarma köpeklerinden oluşan PAW Petrol takımı iş başında! Her biri gerçek hayattaki itfaiyeci, polis gibi önemli mesleklerden esinlenilmiş rolleri canlandıran bu sevimli yavru köpekler, Macera Körfezi’nde bir problem çıktığında günü kurtarmak için her zaman iş başındalar. Bu ister ağaçta mahsur kalan bir kedi olsun, ister raylardan çıkmış bir tren, onlar yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmenin her zaman bir yolunu bulurlar. Paw Petrol’ün birbirinden heyecanlı bölümleri, 17 Şubat – 26 Şubat arası haftanın her günü saat 6:20’de Nickelodeon ekranlarında olacak.

Atchoo! Ve Top Wings, gibi en sevilen çizgi filmlerin de birçok yeni ve heyecanlı bölümü Şubat ayı boyunca Nickelodeon ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER