Netflix İspanya'dan 5 dizi daha geliyor

Netflix İspanya'dan 5 dizi daha geliyor
Netflix, İspanya'daki yatırımlarına devam ediyor. Platform yaptığı açıklamayla iki dizi, üç film, bir belgesel ve bir senaryosuz yapım için onay verdiğini duyurdu. Ayrıca 3 yeni dizinin daha hazırlıklarına devam ediyor.

* Onay çıkan yeni dizilerden ilkini İspanyol yönetmen Daniel Sanchez Arévalo (Darkbluealmostblack, Cousins) hazırlıyor. Arkadaşlık ve tahammül üzerine heyacanlı bir hikayenin anlatılacağı dizinin yapımını Atípica Films üstlendi.

* Netflix dizilerinden Cable Girls'den Blanca Suárez'in başrolünü üstlendiği Jaguar'ın yapımını Bambú Producciones üstlendi. Hikayesi 1960'lı yıllarda İspanya'da geçen dizide Suarez, yüzlerce eski Nazi'yi avlamak için onların peşine düşen elit bir grubun üyesini oynayacak.

* Someone Has to Die: İspanya-Meksika karışımı hikaye üç bölüm sürecek. Netflix dizilerinden La Casa de Las Flores'i hazırlayan Manolo Caro hazırlıyor. Hikayesi 1950'li yıllarda İspanya'da geçen dizinin merkezinde muhafazakar bir aile yer alacak. Başrolü Carmen Maura ve La Casa de Las Flores'ten Cecilia Suárez üstlendi.

* The Mess You Leave Behind: Netflix dizilerinden Elite'in senaristlerinden Carlos Montero, 2016'da piyasaya çıkan romanını dizi olarak uyarlıyor. Başrolleri Inma Cuesta ve Bárbara Lennie paylaşıyor. Hikayesi Galiçya'da geçen projede yeni bir öğretmen ve yerini doldurduğu kişinin başından geçenler anlatılacak.

* İspanyol süper star Mario Casas'ın başrolünde olduğu El inocente'de kavga ayırmaya çalışırken katil olan bir adamın başından geçenler anlatılacak.

Netflix'in İspanya'daki dizilerinden Cable Girls final sezonuyla 14 Şubat'ta ekrana dönüyor. La Casa de Papel, 3 Nisan'da dördüncü sezonuna, Elite ise Mart ayında üçüncü sezonuna başlayacak. Alta Mar 3. sezonun ve Hache 2. sezonun hazırlıkları devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER