American Dad! dizisi iki sezonluk onay aldı

American Dad! dizisi iki sezonluk onay aldı
Ülkemizde beIN SERIES COMEDY bünyesinde yayınlanan, TBS kanalının komedilerinden American Dad! kanaldan iki sezonluk onay aldı. Dizinin 16. sezonu geçtiğimiz yaz tamamlanmıştı. 17. sezon ise bu yıl içinde yayınlanacak. Böylece yeni sezonu tamamlandığında 300 bölüme ulaşacak.

18. ve 19. sezonunu garantileyen dizinin gelecek sezonları 22'şer bölüm sürecek. Seth MacFarlane, Mike Barker ve Matt Weitzman'ın yaratıcısı olduğu animasyon komedi, 2014 yılında FOX'tan TBS'e transfer oldu. Seslendirme kadrosunda Fred Armisen, Tom Kenny, David Tennant, Tika Sumpter, Steven Yeun ve Coty Galloway gibi isimlerin de olduğu animasyon dizinin yapımcıları arasında Conan O'Brien da yer alıyor. 

Virginia'da yaşayan CIA ajanı Stan Smith ve onun çok renkli ailesi... Mike Barker, Matt Weitzman ve Seth MacFarlane imzalı animasyonda karakterler başta Amerika olmak üzere tüm ülkelerle tam anlamıyla dalga geçiyor. Ailenin babası Stan, her bölümde başına yeni işler açarken eşi Francine, liberal kızı Hayley ve ergen olmakla birlikte zeki olan oğlu Steve de boş durmuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER