Dave Bautista, Apple dizisi SEE'nin kadrosuna dahil oldu

Dave Bautista, Apple dizisi SEE'nin kadrosuna dahil oldu
Guardians of the Galaxy film serisiyle ve güreş kariyeriyle bilinen Dave Bautista, Apple'ın platformu Apple TV+'ın yeni dizilerinden SEE'nin kadrosuna dahil oldu.

Jason Mamoa'nın başrolünü üstlendiği SEE dizisi 1 Kasım'da başladı ve sekiz bölümlük ilk sezonunu tamamladı. Rolü henüz bilinmeyen aktör, ikinci sezonda yer alacak ama henüz rolü bilinmiyor. SEE dizisi Bautista'nın ilk önemli dizi rolü olarak öne çıkıyor.

Peaky Blinders'ın yaratıcısı Steven Knight'ın hazırladığı See'nin hikayesi gelecekte ve insan ırkının görme yetisini kaybettiği bir zamanda geçiyor. Bir virüs nedeiyle çoğu kişi hayatını kaybetmiş, kalanlar da kör olmuş. Toplum iletişim kurmak için yeni yıllar bulmakla meşgulken görme yetisi olan ikizler doğuyor. Mamoa, dizide Baba Voss isminde korkusuz bir savaşçıyı canlandırıyor. Alfre Woodard ise onun lideri Paris'e hayat veriyor.

Kadroda Yadira Guevara-Prip, Sylvia Hoeks, Nesta Cooper, Archie Madekwe, Christian Camargo, Hera Hilmar ve Marilee Talkington gibi isimler de yer alıyor. Francis Lawrence'in (The Hunger Games) yönetmenliğini üstlendiği See'nin yapımcılığı ise Chernin Entertainment ve Endeavor Content'e ait.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER