Game of Thrones'tan Yüzüklerin Efendisi'nin dizisine transfer var

Game of Thrones'tan Yüzüklerin Efendisi'nin dizisine transfer var
Yüzüklerin Efendisi serisinden esinlenilerek hazırlanan yeni dizinin kadrosuna Game of Thrones'tan transfer var. Dizide Ned Stark'ın genç halini canlandıran Robert Aramayo projeye dahil oldu. Aktör diziye daha önce katılan ama program uyuşmazlığından dolayı ayrılan Will Poulter'ın rolünü devralacak. Deadline'ın haberine göre Aramayo'nun Beldor isminde genç bir kahramanı canlandırması bekleniyor.

Yeni dizi ilk filmin/kitabın geçtiği zamanın 3000 yıl öncesinde, İkinci Çağ zamanında geçecek. Tolkien'in romanları ve filmler Üçüncü Çağ üzerine kurulu. İkinci Çağ'da Yüzüklerin Efendisi'nin merkezindeki yüzüğün ortaya çıkışı ve Sauron'un ilk yenilgisi gibi çeşitli hikayeler bulunuyor. 

Online yayın platformu Amazon'da 2021'de ekrana gelmesi için hazırlanan dizinin kadrosuna Markella KavenaghMaxim BaldryEma HorvathJoseph MawleMorfydd Clark da dahil oldu. Yapım ekibi Temmuz ayında açıklandı. Ancak şu an için yeni dizinin kadrosu ve oyuncuların canlandıracağı karakterler resmi olarak bilinmiyor. Dizi, şimdiden ikinci sezon onayını da garantiledi. Hatta ilk iki bölümün çekimleri tamamlandıktan sonra 4-5 aylık araya girecek ve senaryo ekibi ikinci sezonun yol haritasını çizip senaryolarını yazacak.

Yüzüklerin Efendisi dizisini J.D. Payne ve Patrick McKay hazırlıyor.  


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER