Yüzüklerin Efendisi'nin dizisinde Genç Galadriel'i canlandıracak isim belli oldu

Yüzüklerin Efendisi'nin dizisinde Genç Galadriel'i canlandıracak isim belli oldu
Yüzüklerin Efendisi serisinden esinlenilerek hazırlanan dizinin kadrosuna Morfydd Clark (His Dark Materials) da dahil oldu. Aktris, evrenin bilindik karakterlerinden Galadriel'in genç halini canlandıracak. Yüzüklerin Efendisi'nde ve Hobbit'te karakteri Cate Blanchett canlandırmıştı.

Yeni dizi ilk filmin/kitabın geçtiği zamanın 3000 yıl öncesinde, İkinci Çağ zamanında geçecek. Tolkien'in romanları ve filmler Üçüncü Çağ üzerine kurulu. İkinci Çağ'da Yüzüklerin Efendisi'nin merkezindeki yüzüğün ortaya çıkışı ve Sauron'un ilk yenilgisi gibi çeşitli hikayeler bulunuyor. 

Online yayın platformu Amazon'da 2021'de ekrana gelmesi için hazırlanan projenin kadrosuna Markella KavenaghMaxim BaldryEma Horvath ve Joseph Mawle de dahil oldu. Eylül ayında katılan Will Poulter ise program uyuşmazlığından ayrılık kararı aldı. Yapım ekibi Temmuz ayında açıklandı. Ancak şu an için yeni dizinin kadrosu ve oyuncuların canlandıracağı karakterler tam olarak bilinmiyor. Dizi, şimdiden ikinci sezon onayını da garantiledi. Hatta ilk iki bölümün çekimleri tamamlandıktan sonra 4-5 aylık araya girecek ve senaryo ekibi ikinci sezonun yol haritasını çizip senaryolarını yazacak.

Yüzüklerin Efendisi dizisini J.D. Payne ve Patrick McKay hazırlıyor.  
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER