Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç, Biz Böyleyiz filmindeki karakterini anlattı!

Özge Özpirinçci ve  Berrak Tüzünataç, Biz Böyleyiz filmindeki karakterini anlattı!
Yapımını AVŞAR FİLM’in üstlendiği; Hümeyra, Berrak Tüzünataç,Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinççi, Meriç Aral ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı merakla beklenen “Biz Böyleyiz” filmi 10 Ocak’ta vizyona girecek.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu’nun yaptığı filmde Efsun karakterine hayat veren Özge Özpirinçci Efsun’u, Berrak Tüzünataç ise Emre karakterini anlattı. 

Özpirinççi; Efsun, bu arkadaş grubunda aklı en başında kişi.Etrafındaki muhteşem enerjiye rağmen o sakin ve cool kalmayı biliyor. Toplumun şekillendirdiği biçimde değil kendi istediği gibi yaşıyor. Uzun yıllar görüşülmemesine rağmen tekrar bir araya gelindiğinde hiç ara verilmemiş gibi devam eden bir arkadaşlık ilişkisi var. Efsun, çevresini olduğu gibi kabul ediyor, değiştirmeye çalışmıyor. “ dedi.“Hikayede olan her şeyin benim hayatımda bir karşılığı var”

Filmin hikayesinde kendi hayatından çok şey bulduğunu söyleyen Özpirinçci, Biz Böyleyiz’in izleyenler için güzel bir mola olacağını söyledi. 

Tüzünataç; “Emre, çağımızdaki çoğu yetişkin gibi, yalnız bırakılmış bir çocuk; bu yüzden kişisel sınırlarını çizemiyor, sevgisini nasıl ifade edeceğini bilemiyor. Emre karakterinin içinde duran bu enerjiyi bastırmakta zorlanan, kimseye söyleyemediği bir derdi olan, bu derdinin üstünü de enerjisi ve neşesiyle örten bir karakter”. dedi.“Hemen hemen bütün arkadaşlarımızın yaşadığı şeyler”

Filmin hikayesini yazarken göze çarpan “insanlık durumlarının” hemen hemen tüm arkadaşlarının yaşadığı şeyler olduğunu fark ettiklerini ifade eden Berrak Tüzünataç; Emre’nin de sebebini bilmediği bir suçluluk duygusuyla yaşadığını; kendini kabullenmeyle, sevgisini ifade etmekle ilgili sorunlar yaşadığını ve tüm hayatının bu temeller üzerine inşa edildiğini söyledi.

Eski arkadaşlar toplanıyor! Ama herkes artık yeni biri!

Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe'nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul'dan İzmir’deki Nezihe'nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER