The Sinner ve Briarpatch 6 Şubat'ta USA Network'te başlıyor

The Sinner ve Briarpatch 6 Şubat'ta USA Network'te başlıyor
USA Network kanalının dizilerinden The Sinner'ın ve yeni dizi Briarpatch'ın yayın tarihi belli oldu. İki dizi 6 Şubat'ta başlayacak.

Antoloji özelliğindeki suç draması The Sinner'ın yeni sezonunun hikayesi New York'ta geçecek. İlk iki sezonunda Dedektif Harry Ambrose karakterini canlandıran Bill Pullman gelecek sezonda da rol alacak. Yeni sezonda bir trafik kazasını araştırmak için rutin bir araştırmaya girişen Ambrose, kendisini kariyerinin en tehlikeli ve rahatsız edici davasının içinde bulacak. 

Matt Bomer, kazanın yaşandığı bölgede yaşayan ve kaza sonrası desteği Ambrose'da arayan Jamie adında bir babayı oynayacak. Chris Messina ise Jamie'in üniversiteden arkadaşı Nick Haas'ı canlandıracak. Sürpriz bir ziyaret ikisinin hayatını da değiştirecek.  

The Sinner'ın kadrosunda Jessica Hecht (Special), Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones) ve Eddie Martinez (Orange Is the New Black) gibi isimler de yer alıyor. İlk sezonunda Jessica Biel'ın ikincisinde Carrie Coon'un başrolünde yer aldığı The Sinner'ın üçüncü sezonunda Derek Simonds showrunner, Biel ise yürütücü yapımcı olarak yer almaya devam etti. 

 

Briarpatch, Ross Thomas'ın aynı isimli romanından uyarlama. Andy Greenwald'in uyarlamasını üstlendiği projenin yapımcıları arasında Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail de yer alıyor. Anonymous Content, Universal Cable Productions ve Paramount Television da dizinin diğer yapımcıları. 

Rosario Dawson'ın başrolde yer aldığı dizide aktris, Allegra “Pick” Dill isminde yetenekli bir araştırmacıyı canlandırıyor. Washington'da genç ve hırslı bir senatör için çalışan Pick, cinayet büroda çalışan kız kardeşinin öldürülmesi nedeniyle Texas'taki evine geri dönüyor. Kız kardeşinin arabasındaki bombayla öldürülmesini araştırması onu uzun süre önce gömdüğü geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakıyor ve tehlikeli bir maceraya atılıyor.  

Dizinin kadrosunda Alan Cumming, Kim Dickens, Jay R. Ferguson, Brian Geraghty ve Edi Gathegi de yer alıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER