The CW'nun yeni süper kahraman dizisi Stargirl'ün tanıtımı yayınlandı

The CW'nun yeni süper kahraman dizisi Stargirl'ün tanıtımı yayınlandı
The CW'nun yeni süper kahraman dizisi Stargirl'ün tanıtımı yayınlandı. Dizi, Bahar 2020'de kanalda olacak. Daha öncesinde DC Universe platformu için hazırlanan ama ardından öncelikle The CW'da yayınlanacağı açıklanan Stargirl'ün sezonu 13 bölüm sürecek.

Dizide lise öğrencisi Courtney Whitmore (Brec Bassinger), Justice Society of America ile iş birliği yaparak kötülerle savaşacak. Starman bu grubun üyelerinden birisi ve Courtney'in üvey babası Pat Dugan (Stripe) ile birlikte çalışıyor. Dugan (Luke Wilson), Courtney konusunda Starman'e yardım etmek için emekliliğini bırakarak işe koyulacak.

Geoff Johns'in senaristliğini üstlendiği Stargirl'ün yapımcıları arasında Greg Berlanti ve Sarah Schechter de yer alıyor. Kadrosunda Lou Ferrigno Jr. (Rex Tyler/Hourman), Brian Stapf (Ted Grant/Wildcat), Henry Thomas (Charles McNider/Dr Mid-Nite) ve Anjelika Washington gibi isimleri barındırıyor.

Stargirl dizisinin müziklerini DC Comics dizilerinden Krypton'un ve Marvel filmi Captain Marvel'ın da müziklerini hazırlayan Türk bestekar Pınar Toprak hazırladı


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER