Pınar Toprak, Stargirl dizisinin müziklerini hazırlayacak

Pınar Toprak, Stargirl dizisinin müziklerini hazırlayacak
Türk bestekar Pınar Toprak, Stargirl dizisinin müziklerini de hazırlayacak.

DC Comics dizilerinden Krypton için müzikler hazırlayan ve son olarak Captain Marvel'ın müzikleriyle ismini duyuran Toprak, bir Marvel filminin müziklerini hazırlayan ilk kadın olmuştu. Toprak, dizinin müziklerini hazırlayacağını Score: The Podcast'e konuk olduğunda kendisi açıkladı.

Titans dizisiyle yayın hayatına başlayan DC Comics'in yeni online yayın platformu DC Universe'te yayınlanacak Stargirl'ün sezonu 13 bölüm sürecek.

Stargirl'de lise öğrencisi Courtney Whitmore (Brec Bassinger), Justice Society of America ile iş birliği yaparak kötülerle savaşacak. Starman de bu grubun üyelerinden birisi ve Courtney'in üvey babası Pat Dugan (Stripe) ile birlikte çalışıyor. Dugan (Luke Wilson), Courtney konusunda Starman'e yardım etmek için emekliliğini bırakarak işe koyulacak.

Geoff Johns'in senaristliğini üstlendiği Stargirl'ün yapımcıları arasında Greg Berlanti ve Sarah Schechter de yer alıyor. Kadrosunda Lou Ferrigno Jr. (Rex Tyler/Hourman), Brian Stapf (Ted Grant/Wildcat), Henry Thomas (Charles McNider/Dr Mid-Nite) ve Anjelika Washington'ı da bulunduran Stargirl'ün 9 Ağustos'ta ekran hayatına başlaması bekleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER