Jet Sosyete dizisine bu hafta Onur Buldu konuk olacak!

Jet Sosyete dizisine bu hafta Onur Buldu konuk olacak!
Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’,puhutv.com’daki üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek dokuzuncu bölümüyle devam ediyor. Dizinin bu bölümünde ‘Güldür Güldür Show’un sevilen yıldızı Onur Buldu konuk oyuncu olarak yer alacak.

Jet Sosyete’de bu hafta, Ozan işlediği bir suçtan ötürü, bir okul inşaatında inşaat işçisi olarak çalışacağı kamu hizmeti cezası alır. Diğer yanda Gizem, Cengiz’le iddiaya girer: Gizem bir hafta boyunca alışveriş yapmayacak ve karşılığında Cengiz de ona pırlanta bileklik hediye edecektir. Öte yandan Alara, Ozan’ın inşaatta birlikte çalıştığı arkadaşıyla tanışır ve onu daha da yakından tanıyabilmek için Ozan gibi suç işleyerek kamu hizmeti cezası almaya karar verir. İlayda’nın başı ise şirketin tuvaletini kullanmakta zorlandığı için derttedir. 

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızınpuhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri depuhutv.com'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER