Netflix'in yeni dizisi Clickbait'in kadrosu açıklandı

Netflix'in yeni dizisi Clickbait'in kadrosu açıklandı
Netflix'in Eylül ayında duyurulan yeni dizisi Clickbait'in kadrosu açıklandı. Zoe Kazan, Betty Gabriel, Adrian Grenier ve Phoenix Raei kadroya katıldı.

Clickbait, en tehlikeli ve kontrolsüz dürtülerimizin sosyal medya çağında nasıl körüklendiğini ortaya çıkaran, sanal ve gerçek yaşamdaki kişiliklerimiz arasında bulduğumuz gittikçe genişleyen parçalanmaları ortaya koyan bir yapım olacak. Dizide ülkenin ve medyanın gündemine oturan bir kayıp vakası işlenecek.

Kazan (The Deuce, The Big Sick), Oakland'da yaşayan ve çaresiz bir şekilde kayıp kardeşini arayan Pia Brewer'ı canlandıracak. Gabriel (Get Out, Westworld), ülkenin gündemine oturan davanın özneleri oldukları için ailesini bir arada tutmaya çalışan Sophie Brewer'ı oynayacak.

Grenier (Entourage), mükemmel bir hayatı varmış gibi dursa da davanın içine çekilen Nick Brewer'a hayat verecek. Raei ise davayı araştırdığı için medya karmaşasının içinde kendisini bulan Dedektif Roshir Amin'i oynayacak.

Sezonu 8 bölüm sürecek diziyi Tony Ayres (The Slap, Glitch) hazırlıyor ve showrunner olarak görev alıyor. Christian White kendisine senaryoda eşlik etti, bölümleri Brad Anderson (The Sinner) ve Emma Freeman yönetiyor. Çekimler kısa bir süre önce Melbourne'de başladı. NBCUniversal International Studios, Heyday Television, Tony Ayres Productions, Matchbox ve TAP yapımcılığını üstlendi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER