ELLE Style Awards canlı yayınla BluTV’de ekrana gelecek!

ELLE Style Awards canlı yayınla BluTV’de ekrana gelecek!
Dünyanın 46 ülkesinde her ay tam 25 milyon kadına ulaşan ve Türkiye’nin en prestijli moda dergilerinden olan ELLE’in düzenlediği ELLE Style Awards, 3 Aralık akşamı sahiplerini bulacak. BluTV, yılın bu stil gecesini herkese açık olarak,  izleyicilerle buluşturacak. 
 
BluTV, 3 Aralık akşamı yılın stil sahibi, başarılı ve ilham veren isimlerinin ödüllendirileceği unutulmaz bir geceyi ekranlara getirecek. Moda, müzik, kültür-sanat sahnesi ve popüler hayatın stiliyle fark yaratan isimlerini ödüllendiren ELLE Style Awards, üye olmaya gerek kalmadan sevilen dijital platformdan canlı yayınla izlenebilecek. 
 
Signal White Now ana sponsorluğunda gerçekleşecek ELLE Style Awards 2019’da Nebahat Çehre, Tamer Yılmaz, Fatoş Yalın, Hakan Yıldırım, Koray Birand, Ece Sükan, Arzum Onan, Cem Başar ve Zeynep Üner’den oluşan jüri Yılın Stil Sahibi Kadını, ELLE Stil İkonu, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Erkek Oyuncu ve Uluslararası Star Ödülü dahil olmak üzere toplam 19 farklı kategoride ödül dağıtacak. 
 
Uluslararası moda ve sahne dünyasından sürpriz konukların da katılacağı ELLE Style Awards, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:30’dan itibaren BluTV’de…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER