Crisis on Infinite Earths serisi 8 Aralık'ta The CW'da başlıyor

Crisis on Infinite Earths serisi 8 Aralık'ta The CW'da başlıyor
The CW'nun DC Comics dizileri arasında geçen ortak bölümlerden ilk tanıtım geldi. Beş dizilik "Crisis on Infinite Earths" serisi 8 Aralık'ta kanaldaki yayınına başlıyor.

Crisis on Infinite Earths bölümleri 8 Aralık'ta Supergirl ile başlayıp 9 Aralık'ta Batwoman'la ve 10 Aralık'ta The Flash'la devam edecek. Ardından 14 Ocak'ta Arrow ve Legend of Tomorrow bölümleri gelecek. Ortak bölümlerde kanalın dizilerinden Black Lightning'den bazı karakterler de görünecek. 

Legends of Tomorrow'da Ray Palmer'ı canlandıran Brandon Routh, yıllar sonra bir kez daha Superman kostümüyle ekranda olacak. Ayrıca Tyler Hoechlin ve The CW kanalında ekrana gelen Smallville dizisinde Superman'i canlandıran Tom Welling de yeniden Superman olarak ekranda olacaklar.

Smallville'de Superman'in kız arkadaşı gazeteci Lois Lane'i canlandıran Erica Durance de ortak bölümlerde yer alıyor. Ayrıca Kevin Conroy gelecekteki Bruce Wayne olarak; LaMonica Garrett Monitor ve Anti-Monitor olarak; Elizabeth Tulloch yeniden Lois Lane olarak; Jon Cryer yeniden Lex Luthor olarak yer alacaklar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER