Küçük Şeyler filminin vizyon partisi yapıldı!

Küçük Şeyler filminin vizyon partisi yapıldı!
Kıvanç Sezer’in; Malatya Film Festivali’nden “En İyi Film Ödülü”yle birlikte beş ödüle layık görülen ve festivale damgasını vuran “Küçük Şeyler” filmi, 29 Kasım Cuma günü vizyona giriyor! Başrollerini Alican Yücesoy ve Başak Özcan’ın paylaştığı, sinemaseverlerin merakla beklediği bir beyaz yaka komedisi olan film için, KiKi Cihangir’de çok eğlenceli bir parti düzenlendi. Kutlama havasında geçen, vizyon heyecanının dorukta olduğu partinin ev sahipliğini konukları kapıda karşılayan zebra üstlendi. Kıvanç Sezer, Alican Yücesoy, Başak Özcan ve film ekibinin yanı sıra Birce Akalay, Ece Dizdar, Hatice Aslan, Özge Borak, Burcu Biricik, Hande Doğandemir, Selin Şekerci, Selen Uçer, Tolga Karacelik, Tuğçe Altuğ, Özgür Emre Yıldırım, Kadir Çermik, Seda Türkmen, Sahra Şaş, Seda Güven, Özgür Mumcu, Muammer Brav, Michael Önder katıldığı parti geç saatlere kadar sürdü.
 
Trajikomik anlatım diliyle dikkatleri çeken, mizah unsurunun eksik olmadığı “Küçük Şeyler”, beyaz yaka yaşantılarını, hayatlarında yeni bir dönüm noktasının eşiğine gelen Onur ve Bahar çifti üzerinden kaçınılmaz kavgalarla, kabuslarla, absürt durumlarla, bedensel ve ruhsal değişimlerle anlatıyor. Kıvanç Sezer’in yazıp yönettiği, başrollerini Alican Yücesoy ve Başak Özcan paylaştığı film, önümüzdeki cuma günü vizyona giriyor.
 
Yurt içi ve yurt dışındaki festivallerde aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren “Küçük Şeyler” filmi en son 9. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde; “En İyi Film Ödülü”,  “SİYAD En İyi Film Ödülü”, “YÖN-BİR En İyi Yönetmen Ödülü”,  “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü” ve “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”ne layık görüldü. İzleyenler tarafından çok sevilen film, 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali, 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali ve Montenegro Film Festivali’nde olmak üzere festivallerden birçok ödülle döndü. Dünya prömiyerini Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali 2019’da gerçekleştiren film,  sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.
 
Asteros Film, Karaçelik Film ve Zebra Productions yapımı olan “Küçük Şeyler”in yapımcılığını Tolga Karaçelik, Kıvanç Sezer ve Kanat Doğramacı üstleniyor. Dağıtımcılığını TME Films’in yaptığı “Küçük Şeyler”, 29 Kasım 2019’da sinemalarda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER