Jet Sosyete dizisine bu hafta Serkan Keskin konuk olacak!

Jet Sosyete dizisine bu hafta Serkan Keskin konuk olacak!
Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’,puhutv.com’daki üçüncü sezonuna cuma günü yayınlanacak kahkaha dolu bir bölümle devam ediyor. Dizinin yedinci bölümünün konuk oyuncusu ünlü aktör Serkan Keskin olacak. Keskin dizide Doktor Serdar rolüyle izleyici karşısına çıkacak.
 
Dizinin yedinci bölümünde Cengiz şirketin sonbahar satışlarının kötü gitmesinden ötürü patlamaya hazır bir bomba gibidir. Cengiz’i sakinleştirmek için Tony, Gizem, Zahide ve Ozan seferber olur. Alara bir kök hücre kampanyasına bağışçı bulmak suretiyle destek verirken, Şennur’un kanının bir hastayla uyuşması ortalığı karıştırır. 

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete'nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızınpuhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.
 
Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER