Shonda Rhimes'ın yeni Netflix dizisi Inventing Anna'nın başrolleri belli oldu

Shonda Rhimes'ın yeni Netflix dizisi Inventing Anna'nın başrolleri belli oldu
2017'de ABC'den Netflix'e transfer olan Shonda Rhimes'ın şirketi Shondaland'in platformda ekrana gelmesi planlanan 8+1 proje üzerinde çalışmaya başladığını duyurmuştuk.

Bunlardan birisi olan Bridgerton'ın yanı sıra Inventing Anna'nın kadro çalışmaları da başladı. Julia Garner (Ozark), Anna Chlumsky (Veep), Katie Lowes (Scandal), Laverne Cox (Orange Is the New Black) ve Alexis Floyd (The Bold Type) kadroya katıldılar. Gazeteci Jessica Pressler‘ın geçtiğimiz yılın mayıs ayında yayınlanan "How Anna Delvey Tricked New York’s Party People" isimli makalesinden uyarlanan dizinin hikayesi New York'ta geçiyor.

Anna Delvey adlı genç bir kadının dolandırıcılık hikayesini gerçek olaylara dayanarak anlatacak projeyi Rhimes kaleme alacak. Delvey'in New York'un yüksek sosyetesindeki birçok kişiyi ve finansal kurumu Alman zengin bir varis olarak kandırdığı, zengin hayatını bu sayede finanse ettiği ortaya çıkmıştı. 

Bahsi geçen Anna Delvey'i Garner canlandıracak. Chlumsky, Vivian isminde skandalı araştırıp ortaya çıkaran bir gazeteciyi oynayacak. Lowes, Anna'nın takipçilerinden Rachel'ı; Cox, Anna'nın yaşam koçu Kacy Duke'u oynayacak. Floyd ise Neff isminde bir otelde kapı görevlisi olarak çalışan, Anna'nın büyüsünden etkilenen ama aptal da olmayan bir karaktere hayat verecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER