ITV, Beecham House dizisini iptal etti

ITV, Beecham House dizisini iptal etti
İngiliz ITV kanalı Beecham House dizisini iptal etti. 6 bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen drama, ikinci sezon onayını alamadı. Yayın hayatını 3.3 milyon izleyici ortalamasıyla tamamlayan Beecham House, kanalın beklentilerinin gerisinde kaldı.

Hikayesi Hindistan'da geçen dönem dramasını Gurinder Chadha (Bend It Like Beckham) hazırladı. Kadrosunda Lesley Nicol (Downton Abbey), Gregory Fitoussi (Mr. Selfridge, Spiral), Adil Ray (Citizen Khan), Pallavi Sharda (Lion), Dakota Blue Richards (Endeavour), Leo Suter (Victoria), Bessie Carter (Howard’s End), Viveik Kalra (Blinded By The Light) ve Marc Warren (Safe) gibi isimler bulunuyor.

Yakışıklı ve duygusal John Beecham, ailesiyle yeni bir hayata başlamak ve ticarete atılmak için bir ev satın alır. Zengin ve seçkin biri olan John, East India Company ile düzgün ve karlı bir hayata adım atsa da geçmişi kendisini avlamaya başlar. Ancak o, eski hayatını geride bırakmayave toplumun saygın bir bireyi olmaya kararlıdır. Dizide John'un ve ailesinin satın aldığı Beechem House'daki dedikodu ve ve spekülasyon dolu yaşantı da ekrana geliyor. John evi yakınları ve arkadaşlarıyla doldursa da komplolar, uyumsuzluklar ve uğursuzluklar eksik olmaz. Dizi, 1000 yıllık Mughal döneminin kapanıp da Maharajaların hüküm sürmeye başladığı dönemde geçiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER