AMC kanalından yeni bir antoloji dizisi geliyor

AMC kanalından yeni bir antoloji dizisi geliyor
A.B.D.'nin premium kablolu kanallarından AMC, yeni bir antoloji dizisi duyurdu. 

Aşk ve bilimin birleşimi olarak tanımlanan diziyi Emmy ödüllü senarist Will Bridges (Black Mirror, Stranger Things) ve Brett Goldstein (Superbob, Adult Life Skills) hazırlıyor. Çekimlerine Madrid'de başlanan projenin sezonu 6 bölüm sürecek. 15 yıl gelecekte insanlığın hayatını değiştirecek bir keşif yapılır ve insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolu sunulur. Dizinin her bölümünde farklı bir kadroyla farklı bir hikaye anlatılacak.

Henüz ismi belli olmayan antolojinin kadrosunda Sarah Snook (Succession), David Costabile (Billions) ve Sonya Cassidy (Lodge 49, Humans, The Woman in White) gibi isimler yer alıyor. Snook ilk bölümde ruh eşinin 15 yıllık kocası olmadığını keşfeden bir anneyi, Costabile ise ikinci bölümde ruh eşi Alison'la (Cassidy) tanıştıktan sonra kendisini belirsizliğin içinde bulan bir profesörü oynayacak.

Kadroda Kingsley Ben-Adir (The OA), Darren Boyd (Killing Eve), Dolly Wells (Can You Ever Forgive Me?), Karima McAdams (Deep State), Laia Costa (Victoria), Shamier Anderson (Goliath), Georgina Campbell (Black Mirror), Henry Goodman (The New Pope), Sofia Oxenham (Poldark), Nathan Stewart Jarrett (Candyman), Sandra Teles (Black Mirror: Bandersnatch), Letty Thomas (Emma) ve Adam El Hagar (Tyrant) gibi isimler de bulunuyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER