The Sinner'ın 3. sezonundan yeni bir tanıtım geldi

The Sinner'ın 3. sezonundan yeni bir tanıtım geldi
USA Network kanalının dizilerinden The Sinner'ın üçüncü sezonundan yeni bir tanıtım geldi. Matt Bomer'ın ve Chris Messina'nın başrolünde yer aldığı sezon 2020'de USA Network'te ekrana gelecek.

Antoloji özelliğindeki suç dramasının ilk iki sezonunda Dedektif Harry Ambrose karakterini canlandıran Bill Pullman gelecek sezonda da rol alacak. Yeni sezonda bir trafik kazasını araştırmak için rutin bir araştırmaya girişen Ambrose, kendisini kariyerinin en tehlikeli ve rahatsız edici davasının içinde bulacak. 

Sezonun hikayesi New York'ta geçecek. Bomer, kazanın yaşandığı bölgede yaşayan ve kaza sonrası desteği Ambrose'da arayan Jamie adında bir babayı oynayacak. Messina ise Jamie'in üniversiteden arkadaşı Nick Haas'ı canlandıracak. Sürpriz bir ziyaret ikisinin hayatını da değiştirecek. Yayınlanan tanıtım videosu Nick-Jamie arasındaki yüzleşme üzerine kurulu.

The Sinner'ın kadrosunda Jessica Hecht (Special), Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones) ve Eddie Martinez (Orange Is the New Black) gibi isimler de yer alıyor. Hecht, yaşadığı yerde araba kazası olunca Ambrose ile tanışan ve Dorchester'da izole hayat yaşayan ressam Sonya'yı; Fitz-Henley Jamie'nin Dorchester'da butik işleten eşi Leela Burns'ü; Martinez ise Dorchester PD'de Ambrose ile çalışan Vic Soto'yu canlandırıyor.

İlk sezonunda Jessica Biel'ın ikincisinde Carrie Coon'un başrolünde yer aldığı The Sinner'ın üçüncü sezonunda Derek Simonds showrunner, Biel ise yürütücü yapımcı olarak yer almaya devam etti. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER