Britt Robertson ve Kristoffer Polaha, Little Fires Everywhere dizisinin kadrosuna dahil oldu

Britt Robertson ve Kristoffer Polaha, Little Fires Everywhere dizisinin kadrosuna dahil oldu
Britt Robertson (Life Unexpected,  Girlboss, The Secret Circle) ve Kristoffer Polaha (Condor, Ringer, Mad Men), online yayın platformlarından Hulu'da yayınlanacak Little Fires Everywhere'in kadrosuna dahil oldu.

Celeste Ng'in 2017'de raflarda yerini alan aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Kerry Washington ile Reese Witherspoon de yer alıyor. Kitap, birisi diğerinin kiracısı olan iki ailenin çocuklarının yakın arkadaş olmasıyla birbirine geçen hayatlarını konu alıyor. Kadrosunda Joshua Jackson'ı ve Jesse Williams'ı da bulunduran dizinin hikayesi 90'lı yıllarda Ohio'nun Shaker Heights bölgesinde geçiyor.

Kadroya iki ismin yanında Austin Basis (9-1-1, On My Block) ve Reggie Austin (Magnum PI, Lucifer) de katıldı. Robertson, Richardson ailesi tarafından Elena'nın (Reese Witherspoon) işe devam etmesi için dadı olarak işe alınan Rachel'ı oynayacak. Polaha ve Austin, McCullough ailesi ve evlat edindikleri bebeğin biyolojik annesi arasındaki velayet davasını takip eden gazetecileri oynayacaklar Basis ise Richardson ailesinin en küçük ve en problemli çocuğunun okuduğu lisenin müdürünü canlandıracak.

Little Fires Everywhere'in senaryosunu Liz Tigelaar (Casual, Life Unexpected) kaleme aldı. ABC Signature Studios, Witherspoon'un yapım şirketi Hello Sunshine ve Washington yapımcı olarak yer alıyorlar. Yazar Celeste Ng de yapımcı olarak projede olan isimlerden. Little Fires Everywhere 2020'de başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER