Joshua Jackson, Little Fires Everywhere dizisinin kadrosuna dahil oldu

Joshua Jackson, Little Fires Everywhere dizisinin kadrosuna dahil oldu
Joshua Jackson'ın yeni dizisi belli oldu. Aktör, online yayın platformlarından Hulu'da yayınlanacak Little Fires Everywhere'in kadrosuna dahil oldu.

Celeste Ng'in 2017'de raflarda yerini alan aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Kerry Washington ile Reese Witherspoon de yer alıyor. ABC Signature Studios, Witherspoon'un yapım şirketi Hello Sunshine ve Washington dizide yapımcı olarak yer alacaklar. Yazar Celeste Ng de yapımcı olarak projeye dahil oldu.

Kitap, birisi diğerinin kiracısı olan iki ailenin çocuklarının yakın arkadaş olmasıyla birbirine geçen hayatlarını konu alıyor. Hikaye 90'lı yıllarda geçiyor. Ohio'nun Shaker Heights bölgesindeki hikayenin senaryosunu Liz Tigelaar (Casual, Life Unexpected) kaleme aldı. Jackson, Witherspoon'un karakteri Elena'nın kocası Bill Richardson'ı canlandıracak. Avukat olan Richard, bir velayet davasında yakın arkadaşlarını temsil etmeyi kabul ediyor.

Joshua Jackson, 31 Mayıs'ta ekrana gelecek Netflix mini dizisi When They See Us'ta da yer alıyor. Aktörün The Affair'in final sezonunda yer alıp almayacağı şu an için belli değil. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER