İşte Benim Adım Melek dizisinin genç yetenekleri!

İşte Benim Adım Melek dizisinin genç yetenekleri!
TRT 1’in yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, senaryosu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon imzası taşıyan, yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş’ın oturduğu Benim Adım Melek, sürükleyici hikayesi ile izleyicileri derinden etkiledi.
 
İzleyiciden tam not
 
Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alan dizinin kadrosunda usta isimlerin yanı sıra birbirinden yetenekli genç oyuncular Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç ve Ulvi Kahyaoğlu performanslarıyla büyük beğeni topladı.
 
Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu, Melek’in çocukları Defne ve Kerem’i, Mustafa Mert Koç ise Antep’in köklü ailesi Şirhanların torunu Ömer Şirhan’ı canlandırıyor. Defne ve Kerem neler olduğunu anlayamadan kendilerini Antep’te bulurken Ömer de Almanya’dan ailesinin yanına dönmüştü. Gelir gelmez Kerem’in dayısı Mithat’la arasında yaşanan olaylar, Melek’in Antep’te yaşayacaklarının habercisi oldu. Karakterleri yeni bölümde neler beklediği ise büyük merak konusu.
 
Benim Adım Melek, bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER