Snowpiercer filminin dizi uyarlaması TNT'ye transfer oldu

Snowpiercer filminin dizi uyarlaması TNT'ye transfer oldu
2013 yapımı Snowpiercer filminin televizyon uyarlaması olarak ekrana gelecek yeni dizinin kanalı değişti. İlk olarak A.B.D.'nin kablolu kanallarından TNT'de yayınlanacağı açıklanan dizi sonrasında aynı gruba bağlı TBS'e geçmişti. Yayın öncesi ikinci sezon onayı da alan proje bir kez daha TNT'ye kaydı.

Kadrosunda Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris ve Octavia Spencer gibi oyuncuların bulunduğu film, kıyamet sonrası temalı bir yapım olarak vizyona geldi. Gelecek bir zamanda başarısızlığa uğrayan bir deney yapılıyor ve yaşanan felaketin ardından dünyadaki iklim bozuluyor. Dünyanın çevresinde kesintisiz bir güçle dönen bir tren hayatta kalan insanların son sığınağı olurken, yaşanmaya devam eden sınıfsal farklılıklar da yeni hayatta insanlığın en büyük sorununu oluşturuyor.

Snowpiercer'ın dizisinin kadrosunda ise Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Steven Ogg, Alison Wright ve Rowan Blanchard gibi isimler yer alıyor. Dizi, yaşanan felaketin yedi yıl sonrasında geçecek. Connelly, Melanie Cavill isimli trenin günlük duyurularını yapmaktan sorumlu olan birinci sınıf yolculardan Melanie Cavill'i; Ogg Pike isminde sert, silahla hırsızlık girişimi nedeniyle hapse girmiş ama kaçmış, trendeki Tail grubunun liderini; Diggs ise trenin kuyruk kısmında zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren bir mahkumu oynayacak.




BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER