Snowpiercer filminden uyarlanan dizi başlamadan 2. sezon onayı aldı ve kanalı değişti

Snowpiercer filminden uyarlanan dizi başlamadan 2. sezon onayı aldı ve kanalı değişti
2013 yapımı Snowpiercer filminin televizyon uyarlamasından yeni haberler var. Henüz yayın hayatına başlamayan dizi şimdiden ikinci sezon onayı aldı. Dizi, gelecek sene ekranda olacak, ancak farklı bir kanalda.

A.B.D.'nin kablolu kanallarından TNT'de ekrana gelmesi beklenen Snowpiercer'ın aynı medya grubuna bağlı TBS'te yayınlanacağı açıklandı. Projenin başrollerinde Jennifer Connelly, Daveed Diggs ve Steven Ogg yer alıyor.

Kadrosunda Chris Evans, Tilda Swinton, John Hurt, Ed Harris ve Octavia Spencer gibi oyuncuların bulunduğu film, kıyamet sonrası temalı bir yapım olarak vizyona geldi. Gelecek bir zamanda başarısızlığa uğrayan bir deney yapılıyor ve yaşanan felaketin ardından dünyadaki iklim bozuluyor. Dünyanın çevresinde kesintisiz bir güçle dönen bir tren hayatta kalan insanların son sığınağı olurken, yaşanmaya devam eden sınıfsal farklılıklar da yeni hayatta insanlığın en büyük sorununu oluşturuyor.

Dizi, yaşanan felaketin yedi yıl sonrasında geçecek. Connelly, Melanie Cavill isimli trenin günlük duyurularını yapmaktan sorumlu olan birinci sınıf yolculardan Melanie Cavill'i; Ogg Pike isminde sert, silahla hırsızlık girişimi nedeniyle hapse girmiş ama kaçmış, trendeki Tail grubunun liderini; Diggs ise trenin kuyruk kısmında zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren bir mahkumu oynayacak.

Kadroda Alison Wright ve  Rowan Blanchard da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER