Sevtap Özaltun, Kimse Bilmez dizisinin kadrosuna katıldı!

Sevtap Özaltun, Kimse Bilmez dizisinin kadrosuna katıldı!
Atv’nin Baba Yapım dizisi Kimse Bilmez’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce de bir çok dizi ve sinema filminde rol alan Sevtap Özaltun, Kimse Bilmez dizisinde Keremcem’in eski eşi ‘Özlem’ karakterine hayat verecek. Altun, canlandıracağı ‘Özlem’ karakteriyle dizinin bundan sonraki bölümlerinde gerçekleşecek olan yeni olayların fitilini de ateşleyecek. Sevtap Özaltun, daha önce Atv’de yayınlanan ‘Canım Ailem’ dizisinde ‘Ahsen’ karakterini canlandırmıştı.

Dizide, Ali’ye olan aşkıyla bilinen Sevda, aşık olduğu adamın eski eşiyle karşılaşınca neler olacak? Ali’nin geçmişi ile yüzleşecek olan Sevda’nın ne yapacağı kadar Ali’nin tepkisi de merak konusu. Özlem’in yıllar sonra ortaya çıkmasıyla tüm dengeler değişecek.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in yaptığı dizinin Yönetici Yapımcılığını Osman Enes Yakut üstleniyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizide; Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Adnan Biricik, Asya Taşkın ve Beran Özel gibi usta isimler yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER