Sevgili Geçmiş oyuncuları çekimler için objektif karşısına geçti!

Sevgili Geçmiş oyuncuları çekimler için objektif karşısına geçti!
Star TV’nin yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, heyecanla beklenen yeni dizisi, Sevgili Geçmiş’in başrol oyuncuları çekimler için objektif karşısına geçti. Çekimleri İzmir’de gerçekleşen dizi, birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatıyor.

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Star TV’nin iddialı dizisi Sevgili Geçmiş’in oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER