Kate Winslet'li HBO dizisi Mare of Easttown'ın kadrosuna 6 yeni isim dahil oldu

Kate Winslet'li HBO dizisi Mare of Easttown'ın kadrosuna 6 yeni isim dahil oldu
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Kate Winslet'in başrolünde yer aldığı HBO dizisi Mare of Easttown'ın kadrosuna 6 yeni isim dahil oldu. Ekibe Julianne Nicholson (Monos), Jean Smart (Life Itself), Angourie Rice (Black Mirror), Evan Peters (I Am Woman), Cailee Spaeny (On the Basis of Sex) ve David Denman (The Replacements) da katıldı.

Mini dizi olan projenin hikayesi Pennsylvania'daki küçük bir kasabada geçecek. Özel hayatı karışık durumdaki kadın bir dedektif bir yandan da kasabada işlenen bir cinayeti araştıracak. Bahsi geçen dedektifi Winslet canlandıracak. Brad Ingelsby'ın yaratıcısı ve senaristi olduğu dizinin yapımcılığını wiip ve HBO üstlendi. Gavin O’Connor'ın yönetmenlik yapacağı Mare of Easttown'ın yürütücü yapımcıları arasında Winslet de yer alıyor.


Nicholson, Mare'yi olduğu gibi kabul eden ve onu iyi tanıyan en yakın arkadaşı Lori Ross'ı; Smart, Mare'nin fikrini söylemekten geri durmayan, inatçı ve Katolik annesi Helen'i canlandıracak.

Rice, Mare ve Frank'in sevgili kızları Siobhan'a; Peters, Mare'ye araştırmasında yardım eden ortağı Colin Zabel'e hayat verecek. Denman, matematik öğretmenliği yapan ve 20 yaşında Mare'yle evlenen Frank'i canlandıracak. İkilinin evlilikleri yıllar önce bozulmuş. Spaeny ise havai babasıyla yaşayan yalnız bir genç kız Erin'e hayat verecek. Erin'in tek aşkı bebeği DJ.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER