Erica Durance de Crisis on Infinite Earths bölümleri için yeniden Lois Lane oluyor

Erica Durance de Crisis on Infinite Earths bölümleri için yeniden Lois Lane oluyor
Erica Durance de Crisis on Infinite Earths bölümleri için yeniden Lois Lane oluyor.

The CW kanalında ekrana gelen Smallville dizisinde Superman'in kız arkadaşı gazeteci Lois Lane'i canlandıran aktris, kanalın beş DC Comics dizisinin "Crisis on Infinite Earths" isimli bu sezonki ortak bölümlerinde yer alacak. Daha önce Supergirl dizisinde Kara'nın annesi Alura Zor-El'i oynayan Durance, Lois'in günümüzdeki haliyle de Arrow evreninde yer almış olacak.

Smallville'den Tom Willing'in de ortak bölümlerde yer alacağı ve bir kez daha Superman'i oynayacağı haberi dün duyurulmuştu. Ancak iki ismin ortak bölümlere nasıl dahil edileceği şimdilik bilinmiyor. Crisis on Infinite Earths bölümleri 8 Aralık'ta Supergirl ile başlayıp 9 Aralık'ta Batwoman'la ve 10 Aralık'ta The Flash'la devam edecek. Ardından 14 Ocak'ta Arrow ve Legend of Tomorrow bölümleri gelecek. Ortak bölümlerde kanalın dizilerinden Black Lightning'den bazı karakterler de görünecek.

Ayrıca Kevin Conroy (Batman: The Animated Series, Batman Beyond) gelecekteki Bruce Wayne olarak; LaMonica Garrett (Elseworlds) Monitor ve Anti-Monitor olarak; Elizabeth Tulloch yeniden Lois Lane olarak; Jon Cryer yeniden Lex Luthor olarak ekrana gelecek. Burt Ward'un (Batman) canlandıracağı rol ise şimdilik bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER