Cansu Dere projesini seçti: Ferhat ile Şirin

Cansu Dere projesini seçti: Ferhat ile Şirin
-- ÖZEL HABER--

Son olarak Star Tv’de yayınlanan Med-MF Yapım'ın başarılı uyarlama serisi Anne dizisinde rol alan Cansu Dere'nin yeni sezonda yer alacağı proje belli oldu. Yeni sezon için O3 Medya ve Artistanbul Medya ortaklığında Ferhat ile Şirin adında bir drama hazırlandığını duyurmuştuk.  

Proje hakkında ilk bilgiler sektör kulislerine düşmeye başlamıştı. Son olarak 7. Koğuştaki Mucize adındaki sinema filminin reji koltuğunda oturan Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Savaş Korkmaz'ın yazdığı dizide Şirin rolünü yeni neslin parlak isimlerinden Leyla Tanlar, Ferhat rolünü ise başarılı aksiyon-draması SÖZ'de rol alarak seyircinin kalbinde "Sarı Komutan" diye taht kuran Tolga Sarıtaş canlandırıyor. 
Hikayenin ana karakterlerinden biri olan "Banu"yu ise kimin oynayacağı merakla bekleniyordu. Kasım-Aralık gibi yayına çıkması planlanan projede "Banu" karakterine Cansu Dere can verecek. Bu sezonda yayına çıkan, çıkması planlanan pek çok proje Cansu Dere'yi renklerine bağlamak istedi. Ezel'den beri dahil olduğu her projenin yüksek izlenme oranları alan, konuşulan ve sevilen hikayelerde rol alan Cansu Dere'nin drama seçimlerine de titizlendiğini biliyoruz. Yurt dışı satışı konusunda da güçlü bir isim olan Dere'nin rolü ve hikayenin detayları hakkında sizlere ipucu vermeyeceğiz. Ancak Ferhat ile Şirin dizisi herkesin bildiği o efsanede olduğu gibi yine etkileyici bir aşk hikayesini merkezine alıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER