Game of Thrones'un Targaryen Hanedanlığı'nı anlatacak uzantısı pilot bölüm onayı almak üzere

Game of Thrones'un Targaryen Hanedanlığı'nı anlatacak uzantısı pilot bölüm onayı almak üzere
Game of Thrones'un planlanan uzantı dizilerinden yeni bir haber geldi. Deadline'ın haberine göre Targaryen Hanedanlığı'nı anlatacak yeni bir uzantı dizi HBO'dan pilot bölüm için onay almak üzere.

Serinin yazarı George R.R. Martin'in yürütücü yapımcı olduğu projeyi Colony dizisiyle bilinen Ryan Condal hazırlıyor. Ana dizideki olayların 300 sene öncesinde geçmesi ve Targaryen Hanedanlığı'nın sonunun başlangıcını konu alması bekleniyor. Habere göre yeni uzantı daha önce Bryan Cogman tarafından hazırlanan projenin üstünden geçilerek yeni bir bakış kazandırılmış hali. 

Cogman, Nisan ayında kendi hazırladığı uzantı projenin devam etmeyeceğini duyurmuştu. Hatta Martin de Mayıs ayında bloğundaki yazıda üç uzantı projenin hazırlıklarının devam ettiğini, bunlardan ikisinin senaryo aşamasında olduğunu açıklamıştı. Öte yandan bahsi geçen diğeri kanaldan pilot bölüm onayını resmen aldı ve hazırlıkları devam ediyor. Kadrosu toplanan pilot bölümün çekimleri yazın gerçekleşti ve post-prodüksiyon aşamasında. HBO'nun sonrasında dizi onayı verip vermeyeceğini açıklaması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER