Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna 5 oyuncu daha katıldı

Game of Thrones'un uzantı dizisinin kadrosuna 5 oyuncu daha katıldı
Game of Thrones'un hazırlıkları devam eden uzantı dizisinin kadrosuna beş oyuncu daha katıldı.

Henüz resmi onay almamış olan dizi, Kahramanlar Çağı’nda başlayıp Westeros’un 'en karanlık saati'ne geçilmesini kronolojik bir şekilde işleyecek. Bahsi geçen dönem nedeniyle Stark Hanesi'nin kurucusu Bran the Builder'ın ve Lannister Hanesi'nin kurucusu Lann the Clever'ın projede yer alma ihtimali bulunuyor. Duvar'ın yapımına sebep olan Ak Yürüyenler savaşı ve bir jenerasyon boyunca devam eden uzun kış da yer alma ihtimali olan durumlardan.

Kadroya son olarak Marquis Rodriquez, John Simm, Richard McCabe, John Heffernan ve Dixie Egerickx dahil oldu.

Ekibe daha önce Naomi Watts'ı ve Josh Whitehouse'ı da dahil eden devam dizisinde ana kadro oyuncusu olarak Miranda Richardson, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp ve Toby Regbo de yer alıyor. Şu an için oyuncuların yer alacağı karakterler hakkında bilgi verilmedi.

Game of Thrones, altı bölümlük final sezonuyla 14 Nisan'da başlayacak. Uzantının onay aldığı takdirde en erken 2020'de ekrana gelmesi bekleniyor. Diziyi Jane Goldman hazırlıyor, roman serisinin yazarı George R.R. Martin ise yürütücü yapımcı olarak projede yer alıyor ve Goldman'a projede destek oluyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER