Hanna'nın ikinci sezonunun kadrosu genişliyor

Hanna'nın ikinci sezonunun kadrosu genişliyor
Amazon Prime'ın Hanna dizisinin hazırlıkları devam eden ikinci sezonuna beş yeni oyuncu dahil oldu: Dermot Mulroney (Homecoming, My Best Friend’s Wedding), Anthony Welsh (Fleabag, Black Mirror), Severine Howell-Meri (Doctors, Casualty), Cherelle Skeete (Ordinary Lies, Call the Midwife) ve Gianna Kiehl dahil oldu. 

2001 yapımı aynı isimli filmden uyarlanan dizide 15 yaşındaki Hanna, Polonya'da gözlerden çok uzaktaki bir ormanda kendisini yetiştiren ve babası bildiği Erik'le birlikte yaşamaktadır. CIA'in çocukların DNA'sıyla oynayarak süper askerler yetiştirmeyi amaçlayan programında çalışan Erik, yıllar önce Hanna'yı kaçırarak programdan çıkartmıştır. Ancak o gün sonunda gelir ve yıllardır onların peşinde olan CIA ajanı Marissa'nın dikkatini çekerler.

Kadroya dahil olan Mulroney, Marissa'nın eski akıl hocası Utrax operasyonunu devralan John Carmichael'ı canlandıracak. Welsh, Utrax'ın operasyon ekibinde olan ve eğitilecek yeni elemanlara fikir aşılamakla görevli Leo Garner'ı oynayacak. Skeete, CIA'de görevli ve eğitim alanları kazanma konusunda önemli bir rolü olan Terri Miller'a, Kiehl ise kızlardan oluşan eğitim ekibine katılan Jules'a hayat verecek. Aynı ekipte yer alan Clara'yı ve Sandy'yi canlandıran Yasmin Monet Prince ile Áine Rose Daly de ikinci sezonda yer alacak.

The Night Manager dizisini yazan, ayrıca filmin ekibinde de olan David Farr'ın uyarladığı dizide Hanna'yı Esme Creed-Miles, Erik'i Joel Kinnaman, Marissa'yı ise Mireille Enos canlandırıyor. Yapımcılığını NBCUniversal International Studios, Amazon Studios ve Working Title Television üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER