Şampiyon ilk bölümüyle bu akşam TRT 1'de başlıyor!

Şampiyon ilk bölümüyle bu akşam TRT 1'de başlıyor!
Yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği; başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı TRT 1’in merakla beklenen dizisi Şampiyon ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00’de ekrana geliyor.

Birbirinden başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla beraber seyirciyle buluşmaya hazırlanan “Şampiyon” etkileyici hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek.

“Şampiyon”un kadrosunda Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, İlayda Alişan, Halit Özgür Sarı, İlayda Alişan, Mehmet Bozdoğan, Berk Yaygın, Bahar Süer, Volkan Keskin, küçük oyuncu Emir Özyakışır ve Meltem Savcı, Vedat Erincin, Berna Koraltürk gibi başarılı oyuncular yer alıyor.
 
İlk bölümde neler olacak?
Artvin, büyük ve önemli bir boks müsabakasına ev sahipliği yapmaktadır. Fırat maça çıktığı gece, hayalini kurduğu şampiyonluğu kazanacak fakat karşılığında büyük bir bedel ödeyecektir. Karısını doğumdan hemen sonra kaybeder ve Eylül, ölmeden önce boksu bırakmasını, kendisine yıllarca yaşattığı kaygıyı oğullarına yaşatmamasını vasiyet eder. Fırat kendini, karısı Eylül gibi FMF (Ailesel Akdeniz Ateşi) hastası olan oğluna adamış bir babadır. Güneş’in hastalığı beklediğinden daha kötü seyreder yıllar içerisinde. Baba oğul tedavi için soluğu İstanbul’da alırlar çaresiz. İstanbul’da yaşayacakları en acı tecrübe, bambaşka bir mucizenin kapısını aralar baba oğul için; doktor Suna’yla tanışırlar ve Suna, Güneş’in tedavisinin yanı sıra bütün masraflarını üstlenir. Ne var ki hayat, Fırat’ın ringde karşılaştığı rakiplerinden daha sert vurmaktadır ve mucize, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi çok kısa sürer.
 
Şampiyon, bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER